0212 778 16 66

DANİMARKA

Danimarka

Türkiye-  Danimarka arası karşılıklı olarak periyodik ithalat ve ihracat karayolu komple ve parsiyel tır taşımacılığı ve gümrükleme hizmetleri sunmaktayız.

Danimarka ile gerçekleştirdiğimiz güçlü işbirlikleri sayesinde yüklerinizi tam zamanında istediğiniz adrese teslim ederiz. Dilerseniz İstanbul’daki herhangi bir adresten kapıdan kapıya taşımacılık da gerçekleştirebiliriz.

DÜZENLİ PARSİYEL NAKLİYAT

Danimarka – Türkiye arası karşılıklı olarak düzenli tekstil, beyaz eşya, kimyasal madde, medikal-ilaç, ağır sanayi, otomotiv, gıda ürünleri, yapı-inşaat ürünleri, mobilya, makine, demir-çelik ithalat – ihracat tır taşımaları gerçekleştirmekteyiz.

DANİMARKA LOJİSTİK HİZMETLERİ

Danimarka – Türkiye taşımacılık hizmeti yanında siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda antrepo-depolama hizmetleri, sigorta ve gümrükleme işlemleri, dağıtım ve toplama hizmetleri, ürün kalite kontrol hizmetleri ve aracılık hizmetleri sunmaktayız.

DANİMARKA İLE DENİZYOLU / HAVA YOLU NAKLİYE

Danimarka – Türkiye arası karşılıklı olarak denizyolu konteyner taşımacılığı ile birlikte Danimarka ve Türkiye limanlarında antrepo, depolama, taşıma, yükleme gibi kapsamlı taşımacılık hizmetleri verilmektedir.

Müşterilerimizin Hava Yolu ile taşıma gereksinimlerini de talepleri doğrultusunda karşılıyoruz.