0212 778 16 66

FİNLANDİYA

FİNLANDİYA

Türkiye-  Finlandiya arası karşılıklı olarak periyodik ithalat ve ihracat karayolu komple ve parsiyel tır taşımacılığı ve gümrükleme hizmetleri sunmaktayız.

Finlandiya ile gerçekleştirdiğimiz güçlü işbirlikleri sayesinde yüklerinizi tam zamanında istediğiniz adrese teslim ederiz. Dilerseniz İstanbul’daki herhangi bir adresten kapıdan kapıya taşımacılık da gerçekleştirebiliriz.

DÜZENLİ PARSİYEL NAKLİYAT

Finlandiya – Türkiye arası karşılıklı olarak düzenli tekstil, beyaz eşya, kimyasal madde, medikal-ilaç, ağır sanayi, otomotiv, gıda ürünleri, yapı-inşaat ürünleri, mobilya, makine, demir-çelik ithalat – ihracat tır taşımaları gerçekleştirmekteyiz.

 

FİNLANDİYA LOJİSTİK HİZMETLERİ

Finlandiya – Türkiye taşımacılık hizmeti yanında siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda antrepo-depolama hizmetleri, sigorta ve gümrükleme işlemleri, dağıtım ve toplama hizmetleri, ürün kalite kontrol hizmetleri ve aracılık hizmetleri sunmaktayız.

FİNLANDİYA İLE DENİZYOLU / HAVA YOLU NAKLİYE

Finlandiya – Türkiye arası karşılıklı olarak denizyolu konteyner taşımacılığı ile birlikte Finlandiya ve Türkiye limanlarında antrepo, depolama, taşıma, yükleme gibi kapsamlı taşımacılık hizmetleri verilmektedir.
Müşterilerimizin Hava Yolu ile taşıma gereksinimlerini de talepleri doğrultusunda karşılıyoruz.