0212 778 16 66

Hakkımızda

(5)

Tarihçe

1993 yılında kurulan Kardeşler Uluslararası Nakliyat kurulduğu günden itibaren Uluslararası Kara yolu taşımacılığı alanında rakipleri arasından sıyrılarak, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve hizmet vermiş olduğu hatlarda haklı olarak en üst noktalarda yerini almıştır.

Bünyesinde İstanbul, İzmir, Denizli ve Lyon”da 4 şube ve 3 şirket barındıran firmamızın Genel Kurul Başkanlığını Metin ÖZDEMİRTAŞ üstlenmektedir.

Yatırımlarına Filosuna kattığı yeni araçlara ek olarak İstanbul Çatalca bölgesinde aldığı 11.000m2 karelik depolama ve dağıtım alanı ile devam etmekte ve büyüyen marka klasiğini sürdürmektedir.

 Son 2 yıldır hizmet verdiği ülkelere yenilerini katarak sevkiyat alanlarını genişleten firma misyonuna sadık kalarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Adım Adım
Kardeşler Transport

Sorunsuz bir taşınma deneyimi için Kardeşler Transport’ı tercih edin. Eşyalarınızın güvende olduğunu bilerek, yeni bir başlangıca adım atın. Biz, taşınmanızı kolaylaştırmak için buradayız.

Taşımanın Güvencesi: Kardeşler Transport

1993 yılında kurulan firma kurulduğu yıldan itibaren Uluslararası Kara yolu taşımacılığı alanında rakipleri arasından sıyrılarak, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve hizmet vermiş olduğu hatlarda haklı olarak en üst noktalarda yerini almıştır.

İhtiyaçlarınızı Belirleyin

Yerel veya uzak mesafe taşıma, uluslararası nakliyat, biz size uygun bir çözüm sunabiliriz.

Bize Ulaşın

Uzman ekibimiz, sorularınızı yanıtlamak ve size en iyi hizmeti sunmak için hazır bekliyor.

Güvenle Taşımayı Deneyimleyin

Eşyalarınızı Kardeşler Transport’a emanet edin ve güvenle taşımanın keyfini çıkarın. 

Temsilcilikler

Kardeşler Uluslararası Nakliyat ve Tic. Ltd. Şti. firması Müşterilerine daha yakın olmak ve sunmuş olduğu hizmet ölçeğini daha da genişletmek amacıyla, İzmir,  Denizli ve  İstanbul’da kendi şubeler ile Fransa , Bulgaristan da acentaları kanalıyla müşterilerine hizmet sunmak üzere organize olmuştur.

Merkez de olduğu gibi bu bölgelerdeki şube ve  temsilciliklerinde de müşteriye en iyi hizmet sunulmaktadır.

Karayolu İthalat - İhracat Nakliyesi

Kardeşler Uluslararası Nakliyat kurulduğu günden itibaren kara yolu taşımacılığında çalıştığı hatlarda zirvede yerini almıştır.

Türkiye den, Fransa, İspanya, Portekiz, Almanya, Yunanistan, Çekya, Belçika, Hollanda, Bulgaristan ve Malta’ya düzenli taşıma hizmetleri sunmaktadır.

Haftanın 5 günü Türkiye den bu ülkelere ve yine ayni ülkelerden Türkiye ye karşılıklı olarak düzenli olarak  Parsiyel yük,  Komple yük ve proje yük taşımacılığı yapmaktadır. Müşterilerinin Talepleri doğrultusunda kapıdan kapıya  (Door to Door) teslimatlar şekliyle hizmet vermekte ve istenildiğinde yurt dışı iletişim ve temsilciliğini de üstlenmektedir. Talepler doğrultusunda müşterinin adına siparişlerini takip etmek, yurt içinde ve yurt dışında depolama hizmetleri ile bir bütün lojistik hizmetlerini sunmaktadır.

Yurt dışı fuar lojistik hizmetlerinizi güvenle yerine getiriyoruz.

Kardeşler Uluslararası Nakliyat çalıştığı ülkelerde ki Partnerleri ile birlikte Kalite anlayışı çerçevesinde ve sorumluluğunun bilincinde hizmetler sunmaktadır.

Taşıma Filosu

60 adet öz mal olmak üzere toplam 85 araçlık bir filo ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Tüm araçlar EURO – 5 ve EURO – 6 normlarında olup, 95 m3, 100 m3 ve 115 m3 taşıma kapasitelidirler. Araçlar son teknoloji uydu sistemler ile donatılmış olup, uydudan takip edilerek, güvenli bir taşıma sunulmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti
98%
Hızlı Taşımacılık
92%
7/24 Destek
90%