0212 778 16 66

HİZMETLERİMİZ

Avrupa'nın Dört Bir Yanına Taşıma Güvencesi

Kardeşler Transport olarak, Finlandiya, Danimarka, Yunanistan, Çekya, İtalya, Bulgaristan ve İsveç gibi Avrupa’nın farklı coğrafyalarına taşıma hizmeti sunuyoruz. Uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve profesyonel ekibimizle, eşyalarınızı güvenle ve özenle taşıyoruz.

Organizasyonumuz içinde müşterilerinin İhracat ve ithalat yüklerinin hem yurt için hem de yurt dışı gümrükleme hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul ve İzmir bürolarımız bünyesinde bulunan depolarımızda müşterilerimize serbest depolama ve gümrüklü depolama hizmetleri sunulmaktadır. 

Tüm taşımalarımızı CMR. Sigortası kapsamında gerçekleştiren firmamız ayrıca, müşterilerinin talepleri doğrultusunda her türlü emtia nakliye sigortalarını da uygun koşullarda yapmaktadır.

 

Global ticaretin vazgeçilmez bir parçası olarak, Karayolu İthalat ve İhracat Nakliyesi hizmetleri, iş dünyası için kritik bir rol oynar. Güvenilir ve verimli bir şekilde dünya çapında taşınmasını sağlar.

Minivan ile Taşımacılık kara yolu taşımacılığında çalıştığı hatlarda zirvede yerini almıştır. Bu kritik ihtiyacı da sizler için hayata getiriyoruz. Size özel çözümler için bize ulaşın.

cargo-ship-from-top-1.jpg

Karayolu İthalat - İhracat Nakliyesi

Kardeşler Uluslararası Nakliyat kurulduğu günden itibaren kara yolu taşımacılığında çalıştığı hatlarda zirvede yerini almıştır.

Türkiye den, Fransa, İspanya, Portekiz, Almanya, Belçika, Hollanda, Bulgaristan ve Malta’ya düzenli taşıma hizmetleri sunmaktadır.

Haftanın 5 günü Türkiye den bu ülkelere ve yine ayni ülkelerden Türkiye ye karşılıklı olarak düzenli olarak  Parsiyel yük,  Komple yük ve proje yük taşımacılığı yapmaktadır. Müşterilerinin Talepleri doğrultusunda kapıdan kapıya  (Door to Door) teslimatlar şekliyle hizmet vermekte ve istenildiğinde yurt dışı iletişim ve temsilciliğini de üstlenmektedir. Talepler doğrultusunda müşterinin adına siparişlerini takip etmek, yurt içinde ve yurt dışında depolama hizmetleri ile bir bütün lojistik hizmetlerini sunmaktadır.

Yurt dışı fuar lojistik hizmetlerinizi güvenle yerine getiriyoruz.

Kardeşler Uluslararası Nakliyat çalıştığı ülkelerde ki partnerleri ile birlikte kalite anlayışı çerçevesinde ve sorumluluğunun bilincinde hizmetler sunmaktadır.

Hizmet Verdiğimiz Ülkeler

Türkiye den, Fransa, İspanya, Portekiz, Almanya, Belçika, Hollanda, Yunanistan, Çekya, Bulgaristan ve Malta’ya düzenli taşıma hizmetleri sunmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Kardeşler Transport, yurtiçi ve yurtdışı taşımacılıkta geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Bu hizmetler arasında evden eve nakliyat, ofis taşıma, uluslararası taşıma, depolama ve daha fazlası bulunmaktadır.

Eşyalarınızın güvenliği Kardeşler Transport’ın önceliğidir. Profesyonel ekibimiz, eşyalarınızı özenle paketler, uygun ambalajlama malzemeleri kullanır ve taşıma sırasında dikkatli bir şekilde korur. Ayrıca, sigorta seçenekleri sunarak ek bir güvence sağlarız.

Kardeşler Transport, yurtiçi ve yurtdışı taşıma hizmetlerini geniş bir coğrafi alanda sunmaktadır. Yurtiçinde Türkiye’nin dört bir yanına hizmet verirken, yurtdışında da uluslararası taşıma hizmetleri sunmaktayız. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Taşıma sürecini planlamak için öncelikle müşterinin ihtiyaçlarını ve taleplerini anlamakla başlarız. Sonrasında, eşyaların türüne, miktarına ve taşınacak yerin uzaklığına göre özelleştirilmiş bir plan oluştururuz. Planlama süreci, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için gereken özeni içerir.

Bize ulaşmak için web sitemizdeki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Ayrıca, telefon veya e-posta ile de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizin için en uygun iletişim yöntemini seçebilirsiniz.

İletişim