0212 778 16 66

İTALYA

İTALYA

Türkiye-  İtalya arası karşılıklı olarak periyodik ithalat ve ihracat karayolu komple ve parsiyel tır taşımacılığı ve gümrükleme hizmetleri sunmaktayız.

İtalya ile gerçekleştirdiğimiz güçlü işbirlikleri sayesinde yüklerinizi tam zamanında istediğiniz adrese teslim ederiz. Dilerseniz İstanbul’daki herhangi bir adresten kapıdan kapıya taşımacılık da gerçekleştirebiliriz.

DÜZENLİ PARSİYEL NAKLİYAT

İtalya – Türkiye arası karşılıklı olarak düzenli tekstil, beyaz eşya, kimyasal madde, medikal-ilaç, ağır sanayi, otomotiv, gıda ürünleri, yapı-inşaat ürünleri, mobilya, makine, demir-çelik ithalat – ihracat tır taşımaları gerçekleştirmekteyiz.

İTALYA LOJİSTİK HİZMETLERİ

İtalya – Türkiye taşımacılık hizmeti yanında siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda antrepo-depolama hizmetleri, sigorta ve gümrükleme işlemleri, dağıtım ve toplama hizmetleri, ürün kalite kontrol hizmetleri ve aracılık hizmetleri sunmaktayız.

İTALYA İLE DENİZYOLU / HAVA YOLU NAKLİYE

İtalya – Türkiye arası karşılıklı olarak denizyolu konteyner taşımacılığı ile birlikte İtalya ve Türkiye limanlarında antrepo, depolama, taşıma, yükleme gibi kapsamlı taşımacılık hizmetleri verilmektedir.
Müşterilerimizin Hava Yolu ile taşıma gereksinimlerini de talepleri doğrultusunda karşılıyoruz.